Wspieramy :
Zobacz Ofertę...
Nie masz gotówki na inwestycje - skorzystaj z LEASINGU
© 2011 carbomad.pl
Prawa zastrzeżone
 
Twój palec twoim kluczem...

Wyobraź sobie bezpieczny bankomat, z którego podejmujesz gotówkę bez kodu który mozesz zapomnieć, lecz za pomocą odcisku Twojego palca.  A może sklepową kasę, w której potwierdzasz zapłatę za zakupy również Twoimi niepowtarzalnymi liniami papilarnymi. Nie musisz pamiętac o kluczach otwierając drzwi ponieważ SAM JESTEŚ KLUCZEM. Już nie musisz nosić karty kredytowej, którą ktoś może wykorzystać lub po prostu skraść. Zapomnij o kodzie pin lub haśle dostępu, nie musisz nosić ciężkich kluczy.
Twarz mówi o Tobie naprawdę wiele...

A teraz wyobraź sobie wnętrze biurowca, w którym znajduje się Twoja firma. Z samego rana, trochę zaspany, stoisz przed głównym wejściem. Nie zdążyłeś ziewnąć, a tym bardziej powiedzieć "Sezamie otwórz się !" Wejście do firmy otwiera się po zeskanowaniu Twojej twarzy.

I coś w tym jest, bo według francuskiego filozofa Emanuela Levinasa człowieka najlepiej poznajemy poprzez jego twarz. Tyle filozofii, a w codziennym życiu Twoją twarz rozpoznają nasze skanery, które otworzą nie tylko drzwi do firmy ale także do każdego biura lub nawet sejfu.
Czy Karta jest w Stanie Cię zabezpieczyć ?
W naszej ofercie znajdują się biometryczne terminale kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy producentów znanych na całym świecie. Sprzedajemy tylko sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem systemów biometrycznych firmy Fingertec z Malezji. Wszystkie rozwiązania w naszej ofercie zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i nie przetwarzają danych osobowych.

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się biometryczne systemy logowania oparte na czytnikach biometrycznych firmy Fingertec OFIS.